Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne w Krakowie

Drzwi stanowią granicę pomiędzy mieszkaniem a tym, co znajduje się na zewnątrz. Z tego względu tak ważny jest ich przemyślany wybór. Kraków może liczyć na bardzo zróżnicowaną ofertę drzwi zewnętrznych. Nasza firma specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach w tym zakresie.

Systemy pod drzwi zewnętrzne Alglas wykonane są z aluminium. Jest to materiał sprawdzający się w przeróżnych sytuacjach. Stanowi doskonałą izolację termiczną, wykazuje się dużą żywotnością oraz prezentuje się okazale. Jego konserwacja nie stanowi żadnego problemu, wystarczą powszechnie dostępne środki chemiczne. Drzwi zewnętrzne z naszymi systemami ochronią także dom przed dźwiękami dobiegającymi z klatki lub ulicy.

Asortyment obejmuje osiem różnych modeli systemów. Wszystkie posiadają certyfikaty i przeszły odpowiednie atesty, dając gwarancję wysokiej jakości wykonania. Za ich pomocą można wykonać drzwi zewnętrzne panelowe, dwuskrzydłowe, wahadłowe, przesuwne, automatyczne i inne. Sposób otwarcia (do wewnątrz lub na zewnątrz) pozostaje w większości przypadków do wyboru użytkowników. Ponadto systemy można wykorzystać także do witryn, wiatrołapów i pozostałych konstrukcji przestrzennych w zależności od potrzeb.

W sprawie drzwi zewnętrznych codziennie służymy radą. Możemy również pomóc w ich montażu. Jeśli szukają Państwo zatem firmy udostępniającej wysokiej jakości systemy pod drzwi zewnętrzne, Kraków jest miejscem, gdzie można nas znaleźć. Zapraszamy do odwiedzenia siedziby Alglas oraz kontaktu telefonicznego lub mailowego, podczas którego przybliżymy szczegóły oferty.