Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne w Krakowie

Drzwi stanowią granicę pomiędzy mieszkaniem lub domem oraz tym, co znajduje się na zewnątrz. Służą przede wszystkim zapewnieniu prywatności, a także stanowią ochronę przed wtargnięciem do środka niepowołanych osób. Ponadto mogą stanowić element dekoracyjny, poprawiający estetykę całego budynku. Właśnie z tych względów tak istotny okazuje się dobrze przemyślany wybór.

Kraków to miasto, w którym coraz więcej mieszkańców decyduje się na drzwi zewnętrzne wykonane z aluminium. Firma Alglas specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach w zakresie produkcji konstrukcji aluminiowych – używamy najpopularniejszych systemów: Aluprof, Aliplast czy Aluron. Zapewniamy kompleksowe usługi, obejmujące pomoc w wyborze odpowiednich drzwi, staranne wykonane produktu, bezpieczny transport oraz profesjonalny montaż. Przeprowadzenie tych wszystkich etapów przez jedną firmę to gwarancja w pełni funkcjonalnej, a także bezawaryjnej i trwałej konstrukcji.

Drzwi zewnętrzne Aluprof – dlaczego warto?

Aluminium to jeden z popularniejszych surowców stosowanych we współczesnym budownictwie, które stopniowo odchodzi od wielu bardziej tradycyjnych rozwiązań. Dzieje się tak ze względu na liczne zalety tego materiału. Produkty naszej firmy doskonale sprawdzają się zarówno jako drzwi zewnętrzne do mieszkań w bloku, jak i drzwi w domku jednorodzinnym. W tym drugim przypadku będą narażone na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych – zmienne temperatury, silny wiatr i opady, wilgoć czy promienie UV. Aluminium jednak wykazuje bardzo dużą odporność na takie czynniki, w przeciwieństwie do tworzyw sztucznych lub drewna. Wytrzymałość tego metalu można porównać do stali, od której jest lżejszy i tańszy.

Lekkość drzwi zewnętrznych Aluprof gwarantuje bardzo duży komfort użytkowania. Wspomnieć tu trzeba też o dużej plastyczności, dzięki czemu zyskuje się praktycznie nieograniczone możliwości w kwestii rozmiaru, kształtu i zdobień. Kolejna zaleta to doskonała izolacja termiczna, ale też akustyczna, dzięki czemu uniknie się utraty ciepła oraz przedostawania hałasów dobiegających z ulicy lub klatki schodowej. Wszystkie dotąd wspomniane zalety idą w parze z niezwykle atrakcyjnym wyglądem, który bez trudu da się utrzymać całymi latami. Do konserwacji aluminium wystarczą powszechnie dostępne środki chemiczne.

Szeroki wybór drzwi zewnętrznych

Wszystkie oferowane przez nas drzwi zewnętrzne Aluprof mają odpowiednie certyfikaty, potwierdzające przejście odpowiednich atestów. To gwarancja wysokiej jakości wykonania. Stosujemy osiem różnych systemów. Za ich pomocą jesteśmy w stanie wykonać drzwi zewnętrzne panelowe, dwuskrzydłowe, wahadłowe, przesuwne, automatyczne, a także wiele innych. Sposób otwarcia, do wewnątrz lub na zewnątrz, pozostaje w niemal każdym przypadku do wyboru użytkowników, chyba że dany system zakłada konkretne rozwiązanie. Wszystkie te technologie można wykorzystać również do witryn, wiatrołapów i pozostałych konstrukcji przestrzennych w zależności od potrzeb oraz pomysłów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę oczekiwania i możliwości naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć produkt, który w danych warunkach sprawdzi się najlepiej pod względem funkcjonalności, estetyki oraz trwałości.

Jeśli miejscem Państwa zamieszkania jest Kraków, zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Alglas. Udzielamy także wszelkiego możliwego wsparcia drogą telefoniczną lub mailową. Wystarczy się z nami skontaktować, a przedstawimy pełną ofertę drzwi zewnętrznych, odpowiemy na związane z asortymentem pytania oraz dowiemy się o szczegóły zlecenia, by już na tym etapie zaproponować najlepsze rozwiązania.