Drzwi

Drzwi Aluminiowe

W swojej ofercie posiadamy drzwi aluminiowe – produkty najnowszej generacji, które z powodzeniem wdrażamy w projektach dla klientów indywidualnych oraz komercyjnych. Wszystkie nasze produkty są wykonane z najwyższej klasy materiałów co gwarantuje wieloletnią trwałość. Dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół w zakresie obecnych norm jakości oraz bezpieczeństwa, aby dostarczyć jak najlepszy produkt dla naszych klientów.

Nasze drzwi aluminiowe wybrał szereg zadowolonych klientów, ponieważ cechuje je wyjątkowa wytrzymałość i odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych oraz niepodatność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo są proste w montażu i wygodne w użytkowaniu – są łatwe do utrzymania w należytej czystości i nie wymagają dodatkowych zabiegów konserwacyjnych. Warto dodać, że nasze drzwi aluminiowe zapewniają doskonałą izolację termiczną.

Oferujemy szeroką gamę dostępnych modeli, co umożliwia dobranie najbardziej odpowiedniego zestawu do potrzeb projektu. Można wybrać drzwi lakierowane proszkowo lub anodowane, a także odpowiedni system ich otwierania.
Dzięki połączeniu estetycznego wyglądu z użytecznością na najwyższym poziomie nasz asortyment spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy najatrakcyjniejsze i indywidualne podejście do współpracy oraz konkurencyjne ceny.

 

Budownictwo pasywne

Coraz większą popularność zyskują domy ekologiczne i energoszczędne, czyli tak zwane budownictwo pasywne. Stosowane przez nas aluminium jest materiałem, który idealnie znajduje swoje zastosowanie w nowoczesnym budownictwie, gdzie liczy się oryginalny design i minimalizacja kosztów.
W naszej ofercie znajduje się wiele dostępnych rozwiązań energooszczędnych, które swoje zastosowanie znajdują zarówno w budownictwie komercyjnym oraz jednorodzinnym.

Budynki, w których zostały zastosowane nasze systemy energooszczędne możemy podzielić na kilka kategorii: energooszczędne, pasywne, o niemal zerwoym zużyciu energii oraz budynki dodatnio energetyczne, które produkują więcej energii niż zużywają.
Poszczególne kategorie odróżnia standard energetyczny – dla budownictwa energooszczędnego jest to standard NF40 – EUco ≤40 kWh/(m²rok), dla pasywnego NF15 – EUco ≤15 kWh/(m²rok), budownictwo nZEB osiąga natomiast standardy 0 kWh/(m²rok).