Fasady aluminiowe w Krakowie

Systemy Fasadowe Aluprof

Systemy fasadowe Aluprof spełniają wszelkie wymagania budownictwa energooszczędnego, a ich estetyczny wygląd idealnie wpasowuje się do współczesnej architektury. Szeroki wybór i najwyższa jakość wykonania spełni wymagania każdego użytkownika.

 

Zobacz Więcej

Fasady aluminiowe

Systemy fasadowe wykorzystywane są przy przeszklonych konstrukcjach elewacji budynków takich jak banki, hotele, urzędy, czy biurowce. Gwarantują nowoczesny wygląd, a także wysoki komfort użytkowników poprzez odpowiednie odpowiednie doświetlenie budynku. Fasady aluminiowe stanowią obecnie nieodzowny element nowoczesnej architektury.

Wykorzystując systemy fasadowe Aluprof i Aliplast gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów i satyfakcję naszych kontrahentów. Nasze produkty zapewaniają doskonałą szczelność i izolacyjność terminczną, dzięki czemu nasze produkty cechują się najwyższymi parametrami technicznymi wśród aluminiowych systemów fasadowych dostępnych na rynku. Systemy wykorzystywane w fasadach aluminiowych także doskonale sprawdzą się w budownictwie pasywnym i energooszczędnym.

Fasady aluminiowe to doskonała oferta, spełniająca wymagania najbardziej wymagających klientów i wpasowująca się w kanon nowoczesnej architektury. Szeroki wybór odpowiednich systemów to odpowiedź na duże zapotrzebowanie rynku na tego typu produkty. Nasze indywidualne podejście do każdego z projektów pozwala na doprecyzowanie i wybór najlepiej pasujących rozwiązań, zarówno pod kątem użyteczności jak i ceny.

Nasz zespół służy pomocą w dokonaniu najlepszego wyboru spośród dostępnych u nas systemów fasadowych. Posiadamy doświadczenie w realizacjach tego typu zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Nowoczesne systemy fasad aluminiowych

Systemy fasadowe Aluprof oraz Aliplast dostępne w naszej ofercie umożliwiają kompletne oszklenie elewacji wybranego obiektu. Jesteśmy w stanie wykonać projekt obejmujący dachy o skomplikowanych kształtach, powierzchnie wielopłaszczyznowe, świetliki oraz inne niestandardowe konstrukcje. Pozwala to z jednej strony na elastyczne możliwości aranżacyjne, a z drugiej na zachowanie rygorystycznych norm bezpieczeństwa.

Fasady aluminiowe mogą być pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Dostępne są także barwy imitujące drewno, nadające całej konstrukcji ponadczasowy wygląd. Lakierowane powierzchnie są przy tym odporne na działanie czynników środowiskowych. Wszystkie elementy wbudowane w fasadę aluminiowo-szklaną posiadają wymagane dokumenty dopuszczające do stosowania w budownictwie.

Nowoczesne fasady aluminiowe pozwalają firmom, hotelom, a nawet urzędom otworzyć się na przestrzeń miejską, w której się znajdują. Przeszklenia sprawiają, że budynek lepiej integruje się z otoczeniem, a jednocześnie wnętrze odcięte jest od panującego na ulicy hałasu. Fasady, które wykonamy dla Państwa w Krakowie czy w jakimkolwiek innym mieście zapewniają ponadto doskonałe zabezpieczenie przed włamaniem. Możemy także wykonać konstrukcje zgodne z aktualnymi standardami przeciwpożarowymi, o wymaganej klasie odporności ogniowej.

Oferujemy wiele możliwości zbudowania w pełni funkcjonalnej i estetycznej fasady, Kraków jest miastem, gdzie zlokalizowany jest nasz zakład produkcyjny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane ze świadczonymi przez nas usługami.

Systemy Fasadowe Aliplast

Systemy fasadowe Aliplast pozwalają na wykonanie zgodnie z pomysłem architekta. Systemy spełniają wszystkie normy dotyczące izolacyjności, a ich estetyczny i nowoczesny wygląd z pewnością zadowoli konsumenta.

 

Zobacz Więcej