Ścianki szklane w Krakowie

Szkło jest jednym z najchętniej wybieranych materiałów w architekturze zewnętrznej oraz wewnętrznej. Trudno się temu dziwić ze względu na jego wysokie walory estetyczne. Ścianki szklane mają jednak wiele innych zalet, które stawiają je na pierwszym miejscu w dziedzinie aranżacji pomieszczeń. Nasza firma specjalizuje się w produkcji i montażu ścianek ze szkła od wielu lat. Dzięki temu możemy zaproponować innowacyjne rozwiązania zaprojektowane specjalnie dla danego budynku.

Zastosowanie ścianek szklanych w przemyśle

Głównymi odbiorcami naszych usług są przedsiębiorstwa działające w różnorodnych branżach. Wynika to z szerokiego zastosowania ścianek szklanych. Są one wykorzystywane w biurowcach, budynkach użyteczności publicznej, hotelach, centrach handlowych, ośrodkach SPA, lokalach usługowych, a także w bankach, szpitalach, dużych obiektach sportowych, na dworcach czy w zakładach produkcyjnych. Możliwości są niemal nieograniczone.

Ścianki szklane – najważniejsze zalety

Wszechstronność konstrukcji to zasługa autorskich projektów, które realizujemy w naszym zakładzie w Krakowie. W ściankach możemy zamontować drzwi dowolnego typu: przesuwne, harmonijkowe, a nawet automatyczne, co gwarantuje wysoki komfort użytkowania oraz zaoszczędzenie miejsca. Tworzymy ścianki izolowane termicznie bądź bez izolacji. Ramy można malować proszkowo na dowolny kolor z palety RAL oraz okleić folią drewnopodobną. Do korzyści wynikających z montażu szklanych ścianek należy dodatkowo zaliczyć:

  • optyczne zwiększenie pomieszczenia,
  • wysoką przepuszczalność światła naturalnego,
  • łatwiejsze utrzymanie higienicznych warunków,
  • możliwość zobaczenia tego, co dzieje się za ścianą.

Używanie sprawdzonych rozwiązań systemowych pozwala ponadto na dopasowanie ścianek szklanych do każdego rodzaju powierzchni. Bogata paleta kolorów, okuć i akcesoriów dają swobodę w wyborze rodzaju wykończenia, umożliwiając osiągnięcie zamierzonego efektu estetycznego. Aluminiowe ścianki szklane można także wykonać w wersji przeciwpożarowej, akustycznej, o wysokiej izolacji termicznej oraz zapewniającej wymaganą szczelność. Jak widać, ścianki szklane wyróżniają się nie tylko znakomitym wyglądem, ale również pełną funkcjonalnością. Na uwagę zasługuje również ich odporność. Używane przez nas szkło charakteryzuje się dobrym poziomem zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Profesjonalne wykonanie ścianek szklanych

Oferujemy trwałe i estetyczne ścianki szklane. Kraków jest miastem, które szczególnie ceni sobie profesjonalne podejście w tej kwestii. Dlatego do wykonania zlecenia wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały. Co więcej, zapewniamy kompleksowe rozwiązania. Każdy projekt realizowany jest w sposób indywidualny, począwszy od fachowego doradztwa, przez produkcję, aż po montaż ścianki szklanej. Więcej informacji na ten temat udzielimy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego, do czego serdecznie zachęcamy. Podczas rozmowy przedstawimy szczegóły współpracy oraz zarezerwujemy najbliższy termin wykonania.