Ścianki szklane w Krakowie

Aluminiowe ścianki szklane dla przemysłu

Nowoczesne ścianki szklane to rozwiązania wykorzystywane w biurowcach, budynkach użyteczności publicznej, hotelach, centrach handlowych, ośrodkach SPA, lokalach usługowych, a także w bankach, szpitalach, dużych obiektach sportowych, na dworcach czy w zakładach produkcyjnych. Stosuje się je zarówno w zabudowie zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Dzięki innowacyjnym technologiom i znakomitym parametrom materiałów możliwości są praktycznie nieograniczone.

Używanie sprawdzonych rozwiązań systemowych pozwala ponadto na dopasowanie ścianek szklanych do każdego rodzaju powierzchni. Bogata paleta kolorów, okuć i akcesoriów dają swobodę w wyborze rodzaju wykończenia, umożliwiając osiągnięcie zamierzonego efektu estetycznego. Aluminiowe ścianki szklane można także wykonać w wersji przeciwpożarowej, akustycznej, o wysokiej izolacji termicznej oraz zapewniającej wymaganą szczelność.

Wszystkie projekty wykonujemy w naszym zakładzie w Krakowie. W ściankach można zamontować drzwi dowolnego typu – przesuwne, harmonijkowe, automatyczne – co gwarantuje wysoki komfort użytkowania, a w razie potrzeby oszczędność przestrzeni. Tworzymy ścianki izolowane termicznie bądź bez izolacji. Ramy można malować proszkowo na dowolny kolor z palety RAL oraz okleić folią drewnopodobną.

Oferujemy Państwu niezwykle trwałe, a przy tym różnorodne, aluminiowe ścianki szklane, Kraków jest miastem, gdzie zlokalizowane jest nasze biuro. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i skontaktowania z działem handlowym w celu omówienia szczegółów.