Firma

Zajmujemy się produkcją konstrukcji aluminiowych

Firma ALGLAS powstała w 2003 roku, jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, skupiliśmy się na produkcji oraz montażu konstrukcji aluminiowych dla budownictwa oraz systemach szklanych. W roku 2014 uzyskaliśmy certyfikat uprawniający do produkcji drzwi przeciwpożarowych systemu Aluprof.

Pracujemy w systemach aluminiowych ALIPLAST, ALUPROF, ALURON i inne. Współpracujemy z dostawcami akcesoriów i komponentów, którzy spełniają wysokie wymagania jakościowe np. PILKINGTON, ESCO, DORMA, CDA,GEZE i wiele innych.

 

Zapraszamy do współpracy

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do grona naszych partnerów handlowych. Jesteśmy przekonani, że wzajemna współpraca będzie satysfakcjonująca i zyskowna. Naszym Partnerom proponujemy dogodne warunki współpracy.

Zapraszamy do współpracy z firmą ALGLAS gdzie oprócz atrakcyjnych warunków zagwarantujemy Państwu kompletne wsparcie merytoryczne, handlowe i marketingowe, oparte na naszej wiedzy i doświadczeniu.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od projektu, przez produkcję i montaż ślusarki aluminiowej. Do potrzeb naszego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem wywiązujemy się z powierzonych nam zadań.Od czasu powstania naszej firmy staramy się ugruntować swoją pozycję jako solidnego i godnego zaufania dostawcy. Byłoby nam miło, gdybyście zostali Państwo jednym z naszych partnerów.

Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w zakresie produkcji i montażu konstrukcji aluminiowych dla budownictwa, nabyte podczas realizacji obiektów, przemysłowych, handlowych a także w inwestycjach dla klientów prywatnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie doradztwa technicznego mającego na celu optymalizację przyjętych rozwiązań pod względem kosztowym.

Gotowi jesteśmy podjąć się zleceń wymagających krótkiego czasu realizacji.

Wysoką jakość produktów uzyskujemy poprzez stosowanie nowoczesnych technologii produkcyjnych, posiadanie wykwalifikowanej kadry produkcyjnej oraz świadczenie szerokiej gamy usług po-sprzedażowych z zakresu doradztwa oraz wsparcia technicznego. Powyższe działania poparte są odpowiednimi aprobatami oraz referencjami.