Firma

Działalność

Firma Alglas powstała w 2003 roku, jako przedsiębiorstwo skupiające się na produkcji oraz montażu konstrukcji aluminiowo-szklanych dla budownictwa. Od powstania stawiamy na dynamiczny rozwój, dzięki czemu z roku na rok poszerzamy swoją ofertę, w której między innymi można znaleźć także ślusarkę przeciwpożarową i bezklasową.

Do naszych realizacji korzystamy z systemów aluminiowych takich jak Aliplast, Aluprof, Aluron, czy Schüco.

 

Profesjonalizm

Pod nadzorem naszej wykwalifikowanej kadry powstają okna, drzwi, fasady oraz inne nietypowe, zaawansowane technicznie konstrukcje. Naszej 15-nasto letniej obecności na rynku zawdzięczamy duże doświadczenie, które nabyliśmy podczas realizcji obiektów przemysłowych i handlowych, a także w inwestycjach dla osób prywatnych.

Otrzymaliśmy wiele referencji od klientów, którzy zgodnie wypowiadają się o naszym profesjonalnym podejściu do realizacji zawartych umów.

Kompleksowość

Do potrzeb każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, przez co ściśle możemy określić potrzeby danego projektu. Zawsze zapewniamy kompleksową obsługę – zaczynając od doradztwa i projektu, poprzez produkcję i montaż ślusarki aluminiowej.

Z pełnym zaangażowaniem wywiązujemy się z powierzonych zadań, dzięki czemu posiadamy grono zadowolonych klientów.

Wysoka jakość produktów

Dzięki stosowaniu najnowocześniejszych technologii produkcyjnych oraz posiadaniu wykwalifikowanej kadry produkcyjnej otrzymujemy najwyższą jakość produktów. Dzięki świadczeniu usług z zakresu doradztwa oraz wsparcia technicznego dla wielu zaawansowanych projektów jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość usług.

To wszystko owocuje czasową i bezproblemową realizacją powierzonych nam projektów.

Zadowolenie i zaufanie

Dzięki wieloletniej pracy w branży znamy najskuteczniejsze rozwiązania i potrzeby naszych klientów oraz partnerów, dlatego wystawiane przez nich referencje i opinie są naszą najlepszą wizytówką.

Zawsze stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klientów, co przekłada się na ogromne zaufanie do naszych produktów i usług.

 

Współpraca

Z przyjemnością zapraszamy do dołączenia do grona naszych partnerów handlowych – zapewniamy dogodne warunki współpracy oraz gwarancję wsparcia merytorycznego, handlowego oraz marketingowego.

Nasze usługi i produkty wybrało wiele polskich i zagranicznych firm, dlatego dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać najkorzystniejsze warunki i zaproponować najlepsze rozwiązania.