Drzwi aluminiowe w Krakowie

Drzwi aluminiowe dla przemysłu

Nasz asortyment drzwi aluminiowych dzięki wysokiej wytrzmałości oraz odporności na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy szeroki wybór modeli oraz koloru drzwi co pozwala na precyzyjne dobranie ich pod kątem realizowanego projektu. Takie drzwi mogą być lakierowane proszkowo lub anodowane i montowane z dowolnym systemem otwierania. Wysokie walory użytkowe oraz estetyczny wygląd gwarantują 100% satysfakcji z naszych produktów.

Drzwi są proste w montażu i bardzo wygodne w użytkowaniu. Nie są podatne na uszkodzenia mechainczne, a ich ogromnym atutem jest to, że są bardzo łatwe w utrzymaniu należytej czystości. Warto dodać, że nie wymagają częstej konserwacji i zapewaniają doskonałą izolację termiczną.

W naszej ofercie znajdują się drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, tarasowe oraz panelowe. Dzięki szerokiemu wyborowi rodzajów możemy zaproponować najlepszy wybór pod indywidualne potrzeby każdego z projektów – kolor drzwi można dowolnie wybrać z szerokiej palety RAL.