Ogrody zimowe w Krakowie

Systemy ogrodów zimowych Aluprof

Ogrody zimowe przyczyniają się do przedłużenia naszych ulubionych pór roku, i pozwalają przez cały rok cieszyć się namiastką lata. Poza tym poprawiają zdecydowanie nasz humor, a także mikroklimat innych pomieszczeń w naszym domu.

 

Zobacz Więcej

Nowoczesne ogrody zimowe oraz zadaszenia

Nowoczesne ogrody zimowe (oranżerie), zadaszenia, czy przeszklone werandy zyskują w Polsce na popularności wraz z każdym rokiem, przede wszystkim ze względu na ponadczasowy wygląd i powiększenie oraz docieplenie budynku.

Wykonujemy indywidualne projekty ogrodów zimowych, które niezależnie od pogody stworzy wrażenie bezpośredniego kontaktu z naturą, dając możliwość wypoczynku i relaksu w atrakcyjnym i nowoczesnym pomieszczeniu.

Zadaszenia i ogrody zimowe tworzymy tylko z najwyższej jakości materiałów – systemy, które proponujemy mogą przypominać klasyczną drewnianą konstrukcję z dachem z płyt poliwęglanowych lub nowoczesną zabudowę w stylu nowoczesnej architektury. Każdy z systemów dostępny jest w dowolnym kolorze z palety RAL lub strukturze drewna.

Systemy ogrodów zimowych Aliplast

Ogrody zimowe są zdecydowanie atrakcją nie tylko dla domowników, ale także dla gości. Dzięki nim nasz dom stanie się bardziej atrakcyjny, a wyposażając je w meble, stworzymy doskonałe miejsce do odpoczynku czy spotkań ze znajomymi w ciekawych warunkach.

 

Zobacz Więcej