Ogrody zimowe w Krakowie

Systemy ogrodów zimowych Aluprof

Ogrody zimowe przyczyniają się do przedłużenia naszych ulubionych pór roku, i pozwalają przez cały rok cieszyć się namiastką lata. Poza tym poprawiają zdecydowanie nasz humor, a także mikroklimat innych pomieszczeń w naszym domu.

 

Zobacz Więcej

Nowoczesne ogrody zimowe oraz zadaszenia

Nowoczesne ogrody zimowe (oranżerie), zadaszenia, czy przeszklone werandy zyskują w Polsce na popularności wraz z każdym rokiem, przede wszystkim ze względu na ponadczasowy wygląd i powiększenie oraz docieplenie budynku.

Wykonujemy indywidualne projekty ogrodów zimowych, które niezależnie od pogody stworzy wrażenie bezpośredniego kontaktu z naturą, dając możliwość wypoczynku i relaksu w atrakcyjnym i nowoczesnym pomieszczeniu.

Zadaszenia i ogrody zimowe tworzymy tylko z najwyższej jakości materiałów – systemy, które proponujemy mogą przypominać klasyczną drewnianą konstrukcję z dachem z płyt poliwęglanowych lub nowoczesną zabudowę w stylu nowoczesnej architektury. Każdy z systemów dostępny jest w dowolnym kolorze z palety RAL lub strukturze drewna.

Piękne ogrody zimowe

Systemy ogrodów zimowych oraz zadaszenia, które wprowadziliśmy do naszej oferty to produkty zgodne z najnowszymi trendami w architekturze. Zarówno marka Aluprof, jak i Aliplast stosują innowacyjne rozwiązania technologiczne, aby ich profile okienne i inne elementy posiadały ponadprzeciętne parametry techniczne. Jeżeli chodzi o ogrody zimowe, Kraków jest miastem, gdzie wykonaliśmy z powodzeniem wiele zleceń, budując dla naszych klientów konstrukcje jednocześnie funkcjonalne i odznaczające się wysokimi walorami estetycznymi.

Materiały, z których budujemy ogrody zimowe posiadają znakomite właściwości izolacyjne, dzięki czemu można w nich komfortowo spędzać czas, nawet gdy na dworze panuje wyjątkowo niska temperatura. W słoneczne dni pomieszczenie może pełnić funkcję bufora dogrzewającego budynek. Ogrody zimowe podnoszą także wartość nieruchomości, a ich uniwersalne wzornictwo oraz modułowa konstrukcja pozwalają na idealne dopasowanie do każdego stylu architektonicznego. Wykończenie konstrukcji tzw. listwami „soft line” daje praktycznie nieskończone możliwości, jeśli chodzi o dekoracyjny efekt.

Wykonujemy projekty i budujemy ogrody w dużych miastach, takich jak Kraków czy Katowice, a także w mniejszych miejscowościach. Stawiamy wyłącznie konstrukcje aluminiowe ze szklanym lub poliwęglanowym wypełnieniem, które są trwałe, a przy tym odporne na skrajne warunki atmosferyczne. Ogrody zimowe mogą stać się oranżeriami, przepełnionymi egzotyczną roślinnością, przedłużeniem salonu, w którym przyjmuje się gości, jak również przeszklonym biurem do codziennej pracy.

Systemy ogrodów zimowych Aliplast

Ogrody zimowe są zdecydowanie atrakcją nie tylko dla domowników, ale także dla gości. Dzięki nim nasz dom stanie się bardziej atrakcyjny, a wyposażając je w meble, stworzymy doskonałe miejsce do odpoczynku czy spotkań ze znajomymi w ciekawych warunkach.

 

Zobacz Więcej