Okna

Systemy Okienne Aluprof

Systemy okienne Aluprof z pewnością spełnią oczekiwania i potrzeby użytkownika niezależnie od wymagań w zakresie izolacji termicznej, estetyki, czy funkcjonalności oraz bezpieczeństwa. Marka Aluprof jest cały czas rozwijana, aby spełniać wszystkie normy i zapewnić komfort zainteresowanym.

Zobacz Więcej

Szeroka Paleta Barw

Nasi klienci oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu, dlatego aby sprostać ich oczekiwaniom oferujemy szeroką gamę kolorystyczną naszych produktów. Dajemy możliwości doboru koloru według własnych upodobań do drzwi, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.

Dla klientów, którzy poszukują drzwi w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy specjalną ofertę malowania proszkowego z palety RAL (wszystkie kolory dostępne są do wglądu w stopce strony).

 

Budownictwo pasywne

Coraz większą popularność zyskują domy ekologiczne i energooszczędne, czyli tak zwane budownictwo pasywne. Stosowane przez nas aluminium jest materiałem, który idealnie znajduje swoje zastosowanie w nowoczesnym budownictwie, gdzie liczy się oryginalny design i minimalizacja kosztów.
W naszej ofercie znajduje się wiele dostępnych rozwiązań energooszczędnych, które swoje zastosowanie znajdują zarówno w budownictwie komercyjnym oraz jednorodzinnym.

Budynki, w których zostały zastosowane nasze systemy energooszczędne możemy podzielić na kilka kategorii: energooszczędne, pasywne, o niemal zerowym zużyciu energii oraz budynki dodatnio energetyczne, które produkują więcej energii niż zużywają.
Poszczególne kategorie odróżnia standard energetyczny – dla budownictwa energooszczędnego jest to standard NF40 – EUco ≤40 kWh/(m²rok), dla pasywnego NF15 – EUco ≤15 kWh/(m²rok), budownictwo nZEB osiąga natomiast standardy 0 kWh/(m²rok).

Systemy Okienne Aliplast

Systemy okienne Aliplast charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz energooszczędnością. Ich estetyczny wygląd sprawia, że mogą być wykorzystywane zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i budynkach mieszkalnych.

 

Zobacz Więcej