Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne w Krakowie

Drzwi wewnątrz mieszkań, biur, magazynów czy zapleczy socjalnych muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Nie należy jednak zapominać o ich wyglądzie, który dodatkowo potęguje wrażenia z użytkowania. W mieście takim jak Kraków uda się znaleźć systemy biorące pod uwagę oba istotne aspekty korzystania z drzwi.

Na dostępny asortyment składają się cztery rodzaje systemów drzwiowych. Każdy z nich cechuje się odmiennymi parametrami i zastosowaniem. System ECONOLINE jest przeznaczony do konstruowania drzwi, okien i ścian działowych bez izolacji termicznej do ogólnego stosowania w budynkach użyteczności publicznej i przemysłowych. MB 45 stanowi uniwersalne i nowoczesne rozwiązanie, za pomocą którego można stworzyć ścianki działowe, drzwi (również automatyczne, przesuwne i wahadłowe), witryny czy gabloty. Drzwi wewnętrzne MB 45 są dostępne także w wersji OFFICE, które można wykorzystać do biur i sal konferencyjnych. W ich przypadku konstrukcją nośną może być szkło hartowane. Podobną rolę pełni MB EXPO, przy czym umożliwia ono znacznie łatwiejszy podział wnętrza w razie potrzeb.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę. Zamówione u nas systemy pod drzwi wewnętrzne zostaną zamontowane przez fachowców. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność wysokiej jakości wykonania.

Jeśli interesują Państwa profesjonalne okna, ścianki aluminiowe działowe oraz drzwi wewnętrzne, Kraków jest miejscem, gdzie uda się je zakupić w korzystnej cenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich mieszkańców zachęconych naszą ofertą. Chętnie doradzimy wybór odpowiedniego systemu.