Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne w Krakowie

Drzwi wewnątrz mieszkań, biur, magazynów czy zapleczy socjalnych powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Nie należy jednak zapominać o ich wyglądzie, który wpływa na samopoczucie domowników lub komfort pracowników, a nawet na prestiż firmy. W mieście takim jak Kraków można znaleźć systemy doskonale łączące walory użytkowe oraz estetyczne. Wśród różnych dostępnych opcji, warto rozważyć aluminiowe drzwi wewnętrzne. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, dzięki którym stopniowo zyskuje na popularności. Jeśli są nim Państwo zainteresowani, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Alglas to doświadczony i renomowany producent konstrukcji aluminiowych. Gwarantujemy kompleksową obsługę, obejmującą dopasowanie odpowiedniego systemu, transport oraz fachowy montaż. Dzięki takiemu podejściu nasi klienci zyskują pewność otrzymania wysokiej jakości produktów, które przez długi czas będą spełniać swoje funkcje.

Wszystkie nasze produkty bazują na czterech nowoczesnych rodzajach systemów drzwiowych. Każdy z nich charakteryzuje się nieco innymi parametrami oraz możliwościami zastosowania. System ECONOLINE sprawdza się przede wszystkim w konstruowaniu drzwi, okien oraz ścian działowych bez izolacji termicznej, do ogólnego stosowania w budynkach użyteczności publicznej lub obiektach przemysłowych. MB 45 stanowi uniwersalne i nowoczesne rozwiązanie, za pomocą którego można stworzyć ścianki działowe, drzwi, w tym również automatyczne, przesuwne i wahadłowe, a także witryny oraz gabloty. Drzwi wewnętrzne MB 45 są dostępne również w wersji OFFICE, które można wykorzystać do biur i sal konferencyjnych. W ich przypadku rolę konstrukcji nośnej może pełnić szkło hartowane. W powyższym przypadku zastosowanie znajdą też MB EXPO, które dodatkowo umożliwiają znacznie łatwiejszy podział wnętrza, zgodnie z aktualnymi potrzebami.

Zalety aluminiowych drzwi wewnętrznych

Technologia budowlana wciąż się zmienia. Do najbardziej zauważalnych innowacji należy zaliczyć stopniowe odchodzenie od bardziej tradycyjnych materiałów na rzecz tworzyw sztucznych, szkła czy metalu. Drzwi wewnętrzne z aluminium doskonale wpisują się w ten trend. Jak już wspomnieliśmy, wynika to z licznych zalet takiego rozwiązania. Po pierwsze – estetyka. Surowiec ten doskonale komponuje się z nowoczesnymi, bardziej minimalistycznymi stylami wnętrzarskimi. Po drugie, aluminium łączy lekkość z niezwykłą wytrzymałością. Drzwi wykonane z tak lekkiego metalu są bardzo komfortowe w użytkowaniu, a przy tym odporne np. na mechaniczne uszkodzenia. Co więcej, dzięki trwałości tego materiału można znacznie zmniejszyć grubość drzwi, jeszcze bardziej poprawiając ich estetykę. W tym miejscu trzeba wspomnieć o kolejnej zalecie aluminium, czyli jego wysokiej plastyczności. W przeciwieństwie do innych metali, ten surowiec okazał się bardzo łatwy w obróbce, dzięki czemu wykonane z niego produkty mogą przybierać najróżniejsze kształty oraz wymiary. Doskonałe uzupełnienie takich drzwi wewnętrznych to przeszklenia, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią wygląd, a także pozwolą na przedostawanie się światła słonecznego do pomieszczeń bez własnych okien, ograniczając wydatki na energię elektryczną.

Producent drzwi wewnętrznych z aluminium

Jeśli interesują Państwa wysokiej jakości okna, ścianki aluminiowe działowe oraz drzwi wewnętrzne, Kraków jest miejscem, gdzie można skorzystać z naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z asortymentem, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z wielką przyjemnością udzielimy wszelkich odpowiedzi, a także pomożemy w wyborze odpowiedniego systemu.